Under Armour Webbing belt bílá

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Urbanstore.cz

Chce to po mě hodnotit bílý pásek, ale objednávala jsem černý:-)

• pre vnúčika značka under

Produkt nemá žádné parametry.

Under Armour Webbed pánský opasek - bílý

Pánský opasek z kvalitní textílie. Kovová spona, univerzální velikost - pasuje až do pánské velikosti 42.

Možnost jednoduché výměny!

Nejste si jistí svou velikostí? Jen u nás golfové opasky nakupujete bez rizika! Pásek můžete doma vyzkoušet a nebude-li vám vyhovovat délka nebo design, jednoduše ho můžete vrátit a my vám ho rychle vyměníme za jinou velikost, jiný model, jiné zboží nebo vám vrátíme peníze! Stačí, když nám nenošené zboží zašlete zpět.

Více se o výměně a vrácení zboží dozvíte ZDE >

• , zakoupeno v Urbanstore.cz

Chce to po mě hodnotit bílý pásek, ale objednávala jsem černý:-)

• pre vnúčika značka under