Penny belts pánský kožený opasek 60012- 1-4-40 černý

pásky
Barva
černá

• , zakoupeno v Kubát Kůže.cz

Opasek+ brašna na opasek. Mám jako dárek,ale už teď jsem si jistá, že bude spokojenost.
    Za mě kvalitní, povedený a líbivý.

Jsem spokojen.

• Kvalitní spracování

Typ
pásky
Barva
černá

pánský kožený opasek černý matný kvalitní hovězí useň ozdobně prošitý zabroušené a zaleštěné hrany pro příjemné nošení robustní spona možnost snadného zkracování opasku, pomocí šroubku jistícího díl se sponou

• , zakoupeno v Kubát Kůže.cz

Za mě kvalitní, povedený a líbivý.

Jsem spokojen.

• Kvalitní spracování
  • , zakoupeno v Kubát Kůže.cz

Krásný, kvalitní kožený pásek.